Télűzés 2026.02.27. Elkergettük a telet A Palánta csoport szervezésében síppíl, dobbal, nádi hegedűvel és természetesen kiszebabávak elkergettük a telet és elűztünk minden rosszat.Mostmár nagyon várjuk a tavaszt! Vissza